cabinet Личный кабинет Задать вопрос
cabinet cabinet
icon

Про нас

image

Робота для студентів в Німеччині під час канікул — це неймовірна можливість побувати в одній найуспішніших європейських країн, отримати мовну практику безпосередньо від носіїв мови, завести нові знайомства і звичайно ж заробити грошей. Такі сезонні подорожі практикуються в багатьох світових державах, адже це дуже цікаво і пізнавально!

Ми — студентське рекрутингове агентство амбітних фахівців, які докладають зусиль, для того, щоб студенти з України та інших країн могли отримати досвід і провести канікули з користю та інтересом.

Тимчасове працевлаштування в Німеччині здійснюється на підставі дозволу, виданого безпосередньо федеральною біржею праці на запит роботодавця або студента особисто.

Одна з популярних партнерських програм від ZAV – це можливість, яка дає право студентам, офіційно працювати 90 днів в році під час літніх або зимових канікул.

Більш детальну інформацію німецькою мовою про програму ZAV, Ви можете знайти на сайті біржі праці Німеччини: тисни сюди!

image

Ми самостійно пройшли шлях від подачі заяв безпосередньо напряму до біржу праці, так і через посередницькі компанії та зараз зібравши досвід, хочемо запропонувати вам свою допомогу в оформленні документів для сезонної роботи в одній з найуспішніших європейських держав і гарантувати максимальні шанси на отримання контракту для участі в програмі, а також запевнити вас в правильності підготовки документів згідно з усіма вимогами німецької сторони та безпеки поїздки.

В обов’язковому порядку і з кожним студентом ми укладаємо офіційний договір про надання консультаційних послуг в якому враховані всі пункти співпраці між нами та студентом. Даний договір є офіційним документом і має повну юридичну силу в рамках законодавства України.

Всі платежі здійснюються виключно на банківський рахунок агентства.

Ми за прозорість і легальність співпраці. З нашими реєстраційними документами Ви можете ознайомитися натиснувши по кнопці:

Ознайомитись

З договором про надання послуг Ви можете ознайомитися клікнувши по кнопці:

Ознайомитись

Перевірити вірогідність реєстраційних документів Ви можете на наступних загальнодоступних українських ресурсах:

Єдиний Державний реєстр юридичних і фізичних осіб України:
перейти за посиланням

Сервіс “You Control” – повне досьє на кожну юридичну та фізичну особу в Україні:
перейти за посиланням

З повагою,
Команда «Stud-HUB»