cabinet Личный кабинет Задать вопрос
cabinet cabinet
icon

FAQ

Найпоширеніші запитання

У цьому розділі зібрані всі часті запитання від учасників програми.
Якщо Ви не знайдете відповіді на свої питання, Ви завжди можете звернутися до нас телефоном
+38 067 504 55 71 або у Viber, WhatsApp та у Telegram

Що це за программа?

open

Програма ZAV - це 100% офіційна програма від федеральної біржі праці Німеччини, яка дає право студентам з різних країн офіційно працювати в Німеччині під час канікул 90 днів в рік. Більш детальну інформацію німецькою мовою про цю програму ви знайдете на сайті біржі праці Німеччини тисни сюди !

Які документи необхідні для участі в програмі?

open

Для участі в програмі студенту необхідно мати біометричний закордонний паспорт. Після реєстрації в програмі, студенту необхідно надати: 1) Два примірники довідки з місця навчання (довідку ми надсилаємо на електронну пошту після реєстрації) 2) Копію першої сторінки закордонного паспорта Прохання звернути увагу, що дані документи будуть відправлені роботодавцю для оформлення всіх необхідних документів для участі в програмі, тому студенту назад вони не повертаються.

Скільки коштує участь в програмі?

open

Вартість участі в програмі — від 200 євро. Оплата за участь відбувається частинами: після проходження співбесіди або погодження вакансії учасник сплачує 50 євро, залишок суми відповідно договору учасник сплачує після отримання дозволу на роботу. Усі оплати відбуваються у гривні на розрахунковий рахунок агенції. З більш детальною інформацією про витрати на поїздку ви можете ознайомитися в розділі “Вартість послуг”

Як швидко вдається заробити витрачені гроші на участь в програмі?

open

В середньому студенти заробляють від 1100 до 1800 євро на місяць, тому , витрати на поїздку повністю окупаються максимум за два тижні роботи в Німеччині. З відгуками студентів, з минулих сезонів, Ви можете ознайомитися в нашому Instagram

На який мінімальний та максимальний термін можна поїхати за програмою ZAV?

open

Максимально студенти мають право працювати у Німеччині за даною програмою - 90 днів в календарний рік. Що стосується мінімального терміну — це залежить виключно від роботодавця, але в середньому мінімальний термін роботи - 21 робочий день.

Чи надають роботодавці житло та харчування?

open

Майже всі роботодавці забезпечують своїх співробітників житлом. Вартість проживання Ви можете переглянути в детальній інформації до кожної вакансії. Що стосується харчування — дану послугу надає дуже мало роботодавців, переважно на вакансії в готелі, тому студентам доводиться харчуватися самостійно. Середні витрати на харчування в місяць від 100 до 150 євро.

Якщо я не отримаю дозвіл від біржі праці Німеччини?

open

Якщо Ви не отримаєте дозвіл, ми повернемо сплачені Вами кошти за послуги в повному розмірі відповідно до договору про надання послуг. Щоб ознайомитись з умовами договору тисни сюди .

Чи потрібно оформляти візу для участі в програмі та перетину кордону?

open

З 11 червня 2017 року в Україні набрав чинності безвізовий режим який дає право українцям при наявності біометричного закордонного паспорта перетинати кордон. Це правило стосується і студентів, які їдуть за програмою ZAV. Для перетину кордону студенту необхідно мати при собі: дозвіл від федеральної біржі праці Німеччини, медичний страховий поліс на весь період перебування в Німеччині та квиток у зворотний бік (авіа або автобус). Даного пакету документів буде повністю достатньо для перетину кордону.

Ким я можу працювати зі знаннями німецької мови?

open

Зі знанням німецької мови на рівні від А2 і вище ми пропонуємо Вам вакансії у сфері обслуговування (готелі, ресторани, кафе) - офіціант, помічник на кухні, продавець, касир та багато інших. Весь перелік вакансій Ви можете знайти в розділі Вакансії. Приблизний заробіток в даній сфері від ~ 1400 євро на місяць.

Ким я можу працювати без знання німецької мови?

open

Без знання німецької мови ми пропонуємо вакансії у сфері сільського господарства — збір різних ягід: полуниці, чорниці, вишні, фруктів, овочів. Також можливо вакансії по прибиранню приміщень, та обслуговування готельних номерів. Весь перелік вакансій Ви можете знайти в розділі Вакансії. Приблизний заробіток в даній сфері від ~ 1100 євро на місяць.

Чи можуть студенти заочної форми навчання брати участі в програмі?

open

Можуть, але тільки при наявності біометричного закордонного паспорта.

Які податки та скільки сплачують студенти з заробітної плати?

open

Студенти сплачують від 11% до 14% податків з щомісячної зарплати. Дані кошти можна повернути після повернення в Україну. Якщо студент заробив за поїздку до 10 тис. Євро — сплачений податок можна повернути в 100% розмірі. За більш детальною інформацією щодо повернення податків ви можете звернутися до наших фахівців.

Де ми знаходимося, чи можливо прийти до нас в офіс?

open

Наші клієнти — це студенти з різних міст України та не тільки нашої країни, тому ми працюємо виключно в онлайн режимі. Це також обумовлено вартістю наших послуг, адже ми не платимо оренду за приміщення, заробітні плати співробітникам, які не будуть притягнуті до надання послуг.