Часті питання

1. Як взяти участь у програмі?

Необхідно уважно ознайомитися з інформацією на сайті. Далі підібрати вакансію. У правому верхньому кутку натиснути на кнопку “Реєстрація” і залишити заявку. Протягом трьох робочих днів, Вам на електронну пошту прийде лист підтвердження про розгляд Вашої заявки. В додатках до листа буде вже підготовлений для підписання договір та інформація про подальші кроки. Вам необхідно підписати договір, внести передоплату та підготувати документи відповідно до списку. Потім декілька місяців очікування та отримання дозволу. Зібрати валізу з допомогою наших інформаційних брошур і відправитися в Німеччину!

2. Список необхідних документів:

Для участі в програмі студенту необхідно надати три документи:

  1. біометричний закордонний паспорт,
  2. довідку з місця навчання,
  3. студентський квиток.

Додатково необхідно надати копії вищезазначених документів.

3. Період роботи:

Студенти можуть працювати за програмою Work and Travel Germany тільки в період літніх канікул.

Максимальний період роботи – 90 днів в один календарний рік. Що стосується мінімального періоду – це залежить виключно від роботодавця, але в середньому мінімальний період роботи – 1 місяць.

4. Чи потрібна віза для поїздки?

З 11 червня 2017 року Україні вступив в силу безвізовий режим який дає право українцям при наявності біометричного закордонного паспорта перетинати кордон.

Це правило стосується і студентів їдуть за програмою Work and travel Germany.

Для перетину кордону студенту необхідно мати при собі: дозвіл на тимчасове працевлаштування, медичний страховий поліс на весь період перебування в Німеччині і квиток у зворотний бік (авіа або автобус).

5. Відмова у видачі дозволу?

Якщо біржа праці не видасть дозвіл, ми повернемо сплачені Вами гроші за послуги в рамках раніше підписаним договором про надання послуг.

6. Чи можуть брати участь студенти заочної ф.н.?

Можуть, але тільки при наявності біометричного закордонного паспорта.

7. Утримання податків з зарплати:

Із зарплати студента утримують від 8% до 14% податків з щомісячної зарплати. Уплоченние гроші за податки можна повернути після повернення в Україну. Якщо студент заробив за поїздку до 10 тис. Євро – сплачений податок можна повернути в 80% розмірі від суми податку.

Часті питання