Про нас

“Students-HUB” (“Стьюдентс-Хаб”) – це команда молодих і амбітних фахівців. Наша ціль – НАДАТИ можливість студентам взяти участь у програмі “Work and Travel Germany”. Наше завдання – НАДАТИ легальні і офіційні послуги, а також мінімізувати всі ризики при участі у програмі та під час подорожі до Німеччини. “Work and Travel Germany” – найкраща можливість для студентів з України та інших країн провести свої літні канікули з користю та цікаво. Заробляйте гроші, подорожуйте, знайомтеся з новим людьми та живіть ціле літо в одній з найуспішніших країн Європи – Німеччині. Ми з радістю надамо Вам таку можливість!

Ми самостійно пройшли шлях від подачі заявки як безпосередньо через Агентство Праці Німеччини, так і через посередницькі компанії. Ми оформимо всі необхідні документи для тимчасового працевлаштування і збільшимо Ваші шанси до 100% для отримання дозволу. Також надамо інструкцію, що необхідно брати з собою в поїздку і проведемо безкінечні консультації та відповімо на всі Ваші запитання.

В обов’язковому порядку і з кожним учасником ми підписуємо договір про надання послуг. Підписаний договір є офіційним документом і має повну юридичну силу в рамках чинного законодавства України для обох зі сторін.

З нашими установчими документами Ви можете ознайомитися за посиланням.

Перевірити достовірність установчих документів Ви можете в Єдиному державному реєстрі фізичних і юридичних осіб України, або на сайті YouControl.

Чекаємо Вашу заявку!

З повагою,
Команда «Stud-HUB»

Про нас